דוגמאות לדוכני מידע והסברה:

צרכנות רגועה וניקיון נקי: חפצים שונים מחיי היומיום האקולוגיים, מופחתי הקניות והרעלים, שמנים אתריים להרחה, בקבוקי זכוכית לשתיית מים, ממחטות אף, מבשם אוויר ודאודורנט תוצרת בית, חומרי ניקוי וקוסמטיקה.

קומפוסטציה ביתית: כל אחד יכול להפחית את כמות האשפה שלו ב-40% לפחות! נציג קומפוסט מוכן למישוש, נדגים איך תולעים אדומות פועלות (אטרקציה לילדים!), ונאסוף את השאריות האורגניות מהדוכן שלנו ומההפנינג בכלל לקומפוסטר (האם יש קומפוסטר במקום?).

לוח מידע ססגוני: בלוח המידע יימצאו המבקרים הרחבות ומידע נוסף על נושאים שלאו דווקא באים לידי ביטוי מוחשי, כמו ניידות ידידותית ושכנות, והזמנות להשתתף בפעילויות האקולוגיות לדוגמת: סיורי הליקוט העירוניים, הקורס לשינוי ועוד.

מי ירוק ומה זה אקולוגיה - הסברים מאנשים שחיים את זה, על כל שאלה תשובה ממומחי עץבעיר שיענו על כל נושא שמעניין את המשתתפים בנושא אקולוגיה וירוקות, איך מנקים את הבית? מאיפה קונים? ואיך הופכים זבל למשאב?

 


דוכנים

דוכני מידע, הדגמה והסברה אקולוגית של "הענף"-

הדוכן שלנו מתאים לכל יום ירוק, הפנינג אקולוגי או התכנסות, מפעיל את כל החושים ויוצר הזדמנויות רבות לשיחה. בדוכן אנחנו נוגעים בכל תחומי העניין האקולוגיים, אם באמצעות הדגמה חווייתית, ואם באמצעות דפי מידע ושיחה. ניתן לתת דגש על תחום מסוים, על פי דרישה – חקלאות עירונית, ניקיון נקי וצרכנות רגועה, או תזונה מתחשבת. בכל המקרים אנחנו מגישים כיבוד קל – בעיקר כדי להדגים את הנושא של הדוכן וכמובן כדי להפעיל את חוש הטעם. ניתן גם להזמין כיבוד מורכב יותר והדגמות חיות.

 

 הודעות מהענף...

 

 

~ימי הולדת אקולוגיים לילדים!!!
        לחצו כאן לפרטים
 

~פרוייקט 100 קומפוסטאים  ראשונים בראשון לציון מחפש  בניינים!
להמשך קריאה...