חברים יקרים,

אחרי תקופה ארוכה של ציפייה והמתנה אנחנו נרגשים להזמין אתכם להכשרת המנחים השנייה של סימפוזיון "מעוררים את החולם- יוצרים חזון חדש" בישראל.

השנתיים האחרונות היו מלאות בעשייה משמעותית שמטרתה היתה עיגון עבודת הסימפוזיון בישראל וחקירת אופן המפגש של המסרים עם הקהל הישראלי. הדגש היה בחיפוש אחר תכנים שמחד- משקפים את מסר הסימפוזיון העולמי ומאידך- מייצגים את ההיבטים המקומיים. יש עדיין מקומות רבים אליהם אנו שואפים להגיע ולהביא את המסר, וזו רק סיבה אחת לרצון שלנו להרחיב את מעגל העשייה בישראל ואת צוות המנחים.

ביחד, אנו מאמינים, נצליח להתקרב אל מחוזות שנדמים רחוקים ולקדם נוכחות אנושית שיוצרת עולם הוגן, משגשג ובר קיימא.

 

מה בהכשרה:

נתכנס לסוף שבוע שלם בו נעמיק אל תוך עצמנו ואל תוך המשמעות של מסר הסימפוזיון עבורנו ונחווה לרגע קט את הפוטנציאל הטמון בעשייה משותפת כשניצור יחד את קהילת הסימפוזיון בישראל.

ההכשרה תעמיק את ההיכרות שלכם עם יכולות ספציפיות שנדרשות על מנת לקדם סימפוזיונים בקהילה בה אתם חיים. כמו גם עם היכולות הדרושות כדי לעמוד בקדמת הבמה ולהוביל סימפוזיון. בנוסף, אנו שמים דגש במהלך ההכשרה על תהליכים להבנה עמוקה יותר של כל ההיבטים השונים שמרכיבים את המשבר/ ההזדמנות שניצבת היום בפני המין האנושי.

 

ויויאן דיטמאר- מייסדת וחברת הנהלה של אגודת Höllbachhof   לחיים ברי קיימא. כבר למעלה מעשור היא מעבירה סדנאות וחולקת בכנסים בינלאומיים את הידע שלה על תהליכי התפתחות אישית, תרבויות של שיתוף וחיים ברי קיימא. מאז 2010 היא עובדת עם ה Pachamama Alliance בפיתוח תוכניות ובהנחייתן ברחבי אירופה ובישראל. ומאז שנת 2011 היא משתפת פעולה הדוקה עם מרכז "טארה", שמקדיש את העשייה שלו לעיגון החזון של עתיד צודק, משגשג ובר קיימא בעולם העסקים ובכלל.

 

תמרה סי-גל- למדה ועבדה בסמיכות לויויאן דיטמאר במשך למעלה מעשור. היא פגשה לראשונה את עבודת ה Pachamama Alliance  בזמן שחיה בקהילה בגרמניה והייתה ממביאי הסימפוזיון לישראל. בשנת 2011 הצטרפה לצוות ההכשרה של ה Pachamama Alliance והכשירה את דור המנחים הראשון בארץ. בעבודתה כמורה וחונכת בחינוך הדמוקרטי היא מונחית על ידי השאיפה להעניק לבני נוער כלים ליישום עתיד צודק ומשגשג, שיקיים אותם ואת הדורות שיבואו אחריהם.

 

נועה עילי-שילה – אשת חינוך ויוצרת, מנחה ומפתחת את תכניות הסימפוזיון בישראל. במהלך עשר השנים האחרונות מלמדת במסגרות חינוך שונות ובאופן פרטי. חוקרת כיצד שלום נעשה אפשרי כאשר כל חלק מקבל את מקומו בשלם, בשלוש שנים האחרונות מנחה ומפתחת את תוכנית הסימפוזיון בישראל.

ומרצים נוספים...

 

ההכשרה תתקיים בט"ו בשבט, ה-16 עד ה-18 לינואר 2014

בקיבוץ ענבר

 

תהליך ההרשמה:

אנא שילחו לנו מייל המציין כי ברצונכם לקחת חלק בהכשרת המנחים הקרובה

למיה – maya@citytree.net

 

תקופת הכנה להכשרה:

תקופת ההכנה להכשרה מתחילה מיד עם ההרשמה, ומערבת אתכם בחלק מהאינפורמציה והרעיונות המנחים שנמצאים בלב הסימפוזיון. במהלך תקופה זו, תתבקשו לקרוא חלק מהכתבים שעוררו את ההשראה ליצור את הסימפוזיון, לערוך מעט בדיקות רקע ומחקרים קטנים, ולבדוק לעומק את התרגולים שמלווים את חייכם – בנוסף למטלות נוספות. למייל ההרשמה שנשלח לכם יצורף  קובץ עם קטעי הקריאה ומטלות ההכנה, אנו מזמינים אתכם לבצע אותן במלוא תשומת הלב מתוך הבנה שהן חלק בלתי נפרד מן ההכשרה. אתם יכולים להתחיל עם המשימות בכל רגע, לפני או אחרי ההרשמה, רק חשוב שתשלימו אותן לפני שההכשרה עצמה מתחילה.


מבנה ההכשרה:

אנחנו מתחייבים על זמן ההתחלה וזמן הסיום של ההכשרה. לגבי הפעילות במהלך סוף השבוע היא נתונה לשינוי בהתאם לאופי הקבוצה והתהליכים הנלווים ולכן אנו שומרים לעצמנו מידה של גמישות. מה שכן חשוב שתדעו הוא שההכשרה מהנה ומלאת תוכן ושהנוכחות שלכם משמעותית.

 

כמה מילים על עלות ההכשרה:

בשנים האחרונות צפינו בקושי הגובר שמתעורר בעולם מול המודלים הכלכליים הישנים. מערכת היחסים שלנו עם מודלים אלה דוחפת אותנו לחפש דרכים חדשות להבעת ערך ותמורה. לאורך השנים נבחנו ברחבי העולם מודלים כלכליים שונים להכשרות שונות, ואנו בחרנו להריץ מודל שכזה בהכשרת המנחים הקרובה בישראל. זהו מודל שדורש מאיתנו לפתוח מרחב חדש של שקיפות ומזמין אתכם להתנסות בו איתנו, בתקווה שהוא יקרב אותנו להסתכלות רעננה על מתן תשלום והפקת המיטב תוך העמקה אל עשייה מעגלית שתומכת בכלל.

עלות ההכשרה נקבעה על פי הפרמטרים השונים המרכיבים אותה ורק אותה: שכר המנחות, כרטיסי טיסה (ויויאן דיטמאר מגיעה אלינו במיוחד מגרמניה!), הפקה והוצאות נלוות.

עלות זו נקבעה ללא תלות במספר המשתתפים, והיא תחולק שווה בשווה בין מספר המשתתפים בהכשרה. כלומר- כל אדם שמצטרף מוזיל את עלות ההכשרה עבור כולם. ערך ההנחה גדל וערך עלות ההכשרה נשאר כשהיה.

עלות ההכשרה הכוללת היא- 20,710 ש"ח שתתחלק בין מספר המשתתפים כשהמינימום עומד על 15 משתתפים.

 

במודל זה ישנה אפשרות ליצירת הנחה קולקטיבית על יד צירוף משתתפים נוספים. אנחנו לא מציעים הנחות אישיות ועם זאת, במקרים מיוחדים, ישנה אפשרות לקבלת מלגה. המלגות תלויות בכמות משתתפים (על כל 15 איש תינתן מלגה אחת) המעגל הוא זה שמאפשר את נתינת המלגה, בחירת הזכאות למלגה נעשית על ידינו על סמך מילוי השאלון. טפסי מלגה מצורפים למייל זה, למעוניינים, אנא מלאו אותם ושילחו אלינו בהקדם.

 

עלויות לינה ומזון לכל ימי ההכשרה:

עבור אדם בחדר זוגי- 720 ש"ח 

עבור אדם בחדר לשלושה- 650 ש"ח

עבור אדם בחדר לארבעה- 610 ש"ח

 

דוגמא לתמחור בשיטת המעגל:

 

יש 15 משתתפים ואני רוצה ללון בחדר של שניים- כמה זה יעלה לי?

1381(הכשרה) + 770 (לינה, אוכל וחוברת הדרכה)+ מע"מ= 2538 ש"ח

 

יש 20 משתתפים ואני רוצה ללון בחדר של שלושה- כמה זה יעלה לי?

1035.5(הכשרה) + 700 (לינה, אוכל וחוברת הדרכה)+ מע"מ= 2048 ש"ח

 

יש 30 משתתפים ואני רוצה ללון בחדר של שלושה- כמה יעלה לי?

690 (הכשרה)+ 700 (לינה, אוכל וחוברת הדרכה)+ מע"מ = 1640 ש"ח

 

עלות ההכשרה כוללת בתוכה מדריך מפורט בכתב של אופן התנהלות הסימפוזיון. מדריך זה הוא עוגן משמעותי במהלך ההכשרה, המדריך זמין גם בשפה העברית הודות למלאכת התרגום המסורה של מתנדבים במעגל הסימפוזיון הישראלי. מסיבות אקולוגיות אנו מנסים לצמצם את כמות העותקים שאנו מדפיסים.

אנא ידעו אותנו לגבי העדפת השפה עבור המדריך שלכם על מנת שנוכל לדאוג למספר עותקים מדויק.

 

פרטים נוספים לגבי אופן ההתארגנות ומה להביא יישלחו בהמשך למשתתפים.

מספר המקומות בהכשרה מוגבל, אנא הסדירו את הרשמתכם בהקדם. לא יאוחר מה- 5 לינואר 2014. מקומכם מובטח רק לאחר סיום תהליך ההרשמה הכולל את העברת כל הטפסים וקבלת מייל המאשר את השתתפותכם ולאחר העברת פיקדון בסך 500 ₪.

 

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, בקשת פרטים או הבהרה.

תמיר בורשטיין: 050-3366727 tamir@citytree.net

 

שולחים לכם אהבה, תמיכה ואת ההתרגשות שלנו מהמפגש הקרב,

צוות המארגנים.

יש 20 משתתפים ואני רוצה ללון בחדר של שלושה- כמה זה יעלה לי?

1035.5(הכשרה) + 700 (לינה, אוכל וחוברת הדרכה)+ מע"מ= 2048 ש"ח

הכשרת מנחי סימפוזיון "מעוררים את החולם יוצרים חזון חדש"

 הודעות מהענף...

 

 

~ימי הולדת אקולוגיים לילדים!!!
        לחצו כאן לפרטים
 

~פרוייקט 100 קומפוסטאים  ראשונים בראשון לציון מחפש  בניינים!
להמשך קריאה...