"הענף" יחד עם עיריית ראשון לציון פועלים כבר מספר חודשים במסגרת פרויקט סביבתי מיוחד שמגביר את המודעות למיחזור, לקהילתיות ולמקומיות, משנה את הרגלי פינוי הפסולת שלנו ותורם לסביבה! אם אתם גרים בראשון לציון בבנין משותף (עד 14 דירות), אתם יכולים לקחת חלק במהפיכת המיחזור העירונית; במקום להמשיך לזרוק את פסולת המטבח לפח הרגיל ולזהם את הסביבה, תוכלו מהיום להכין ממנה קומפוסט - דשן אורגני נטול ריח רע המצוין לעציצים ולגינה!

העירייה משתפת פעולה עם הענף הכלכלי של עץבעיר ומספקת לכם קומפוסטר בהנחה והדרכה צמודה. אנא קיראו בעיון את הפרטים וצרו עמנו קשר בכל שאלה.

 

איך מקבלים קומפוסטר לבניין שלי ואיך מקבלים את ההדרכה המתאימה?

פשוט מאוד! - יוצרים קשר עם ועד הבית ומקבלים אישור להזמין מתנדבים של עץבעיר לעשות סבב שכנים בבנין, קיבלתם אישור? התקשרו אלינו – 03-5254196 ונבוא בשמחה.


 

סבב דיירים - מדריכים של עץבעיר מגיעים לבניין להכיר את השכנים, לספר על הפרויקט ולקבל את הסכמתם העקרונית להצבת הקומפוסטר – השכנים לא חייבים להשתתף בשימוש בקומפוסטר ובתחזוקתו, אבל חשוב שכולם יסכימו. אין צורך לעשות דבר – אנחנו כבר מגיעים אל כולכם.


 

משלמים עבור הקומפוסטר: כרגע, עד להודעה חדשה הקומפוסטרים מחולקים על ידי העירייה בחינם!

בקרוב מאוד- לאחר סבסוד 70% מהעירייה מחיר הקומפוסטר יהיה 70 ש"ח בלבד.


 

נציגת עץבעיר, מיה, מתאמת איתכם תאריך למסיבת קומפוסט, השכנים מוזמנים להביא כיבוד, ויחד עם המדריכים מתקינים את הקומפוסטר בפינה המתאימה, לומדים עוד על מיחזור ועל חשיבות המהלך שהבניין הצטרף אליו – יש סיבה למסיבה!


 

חשוב לציין

  • הפרויקט מתקיים בשיתוף עץבעיר והקומפוסטאים המובילים של העיר, והם אחראים באופן שוטף ואינטנסיבי ללוות אתכם בתהליך ולספק הדרכה וייעוץ.

עץבעיר לשירותכם בכל שאלה: 03-525-4196 או בדוא"ל maya@citytree.net.

  • הקומפוסטר יהיה בבעלות הדיירים ובאחריותם, ואנו בעיריית ראשון לציון אחראים לאספקת גזם באופן שוטף.

עמידה בסטנדרטים חדשים של התחשבות בסביבה היא צו השעה - אנו נקראים להשתתף במהפכת איכות הסביבה העולמית. כל אתגר הוא הזדמנות, ויש לנו כאן הזדמנות מדהימה ליצור חברה טובה ומשגשגת!

אנו מחכים ומצפים להתעניינותכם ולהצטרפותכם.

 


 


 

 הודעות מהענף...

 

 

~ימי הולדת אקולוגיים לילדים!!!
        לחצו כאן לפרטים
 

~פרוייקט 100 קומפוסטאים  ראשונים בראשון לציון מחפש  בניינים!
להמשך קריאה...